Чтобы начать поиск, пожалуйста нажмите на кнопку ниже:

Поиск видео
Nazime

HD
1:33
автор  дата 25.03.2016
 • 31239
 • 14
 • 18
 Проголосовало пользователей: 32
Në vitin 2013 Nazime Visha u dënua me 10 vite burg për vrasjen me dashje në gusht të 2012-ës të Fiqiri Muçës, akuzë të cilën ajo e ka pranuar duke arsyetuar se Muça e kishte përdhunuar që në moshë të mitur. Dënimi u dha më 8 Maj 2013 ku me uljen e 1/3 së dënimit ajo përfundimisht u dënua me 10 vite burg. Rreth një muaj më parë Nazime Visha iu drejtua Gjykatës me kerkesën për t’u liruar duke përfituar nga amnistia. Pas kësaj kërkese, edhe Ministri Ylli Manjani i kërkoi presidentit Bujar Nishani që ta falë atë. Njohja mes Fiqiri Muçës, babait të 5 fëmijëve, banues në fshatin Manëz të Durrësit dhe të resë Nazime Visha, me banim në Vilëz të Komunës Zall-Bastar, lindi për shkak të marrëdhënies së punës që kishte Muça me babain e Nazimes. Fiqiri Muça ka qenë i vetëpunësuar në aktivitetin e prerjes dhe transportit të drurëve ndërsa Beqir Visha punonte si druvar. Fiqiriu shkonte shpesh në banesën e Vishajve për shkak se blente drunjtë e grumbulluar, por për shkak të largësisë shpesh kalonte edhe natën në shtëpinë e tyre. Sipas pretendimeve të Nazime Vishës, në një nga ato netë që Fiqiri Muça e ka gjetur të vetme, ai i ka kryer marrëdhënie seksuale me të pa dëshirën e saj, kur kjo e fundit ishte vetëm 14 vjeçe ndërsa Fiqiriu 45 vjeç.
ЕЩЁ
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 25.03.2016
Per me shume video dhe lajme klikoni Balkanweb.com , faqja me e klikuar shqiptare...
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 17.01.2013
un petit travail comme commencement de notre chaine challah j'esper ya3jebkoume.
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 13.05.2013
"Fiqiri Muça kishte qëllim ta trafikonte jashtë kufijve Nazime Vishën, për këtë arsye ajo e ka vrarë". Kështu kanë deklaruar në emisionin "Urbanika" prindërit e ...
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 01.10.2015
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 26.03.2016
Më ka shkaterruar jetën! E vraftë Zoti! E bëftë zoti copa”. Motra e Nazime Vishës, e martuar me vëllain e Fiqiri Muçës, i vrarë prej vajzes pasi i kishte kërkuar ...
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 24.07.2014
MOSKVA MUSIQICILERI". STUDIYA "VIDADI MOSKVA" TEQDIM ETDIYI BU KANALDA SIZLERI BIR-BIRINDEN GOZEL VE RANGARENG MUSIQILER ...
 • СКАЧАТЬ MP4
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 21.07.2017
Abonnez-vous et partagez la vidéo! www.compil2rai.com Liste des chansons:
 • СКАЧАТЬ MP4
http://casuality.al/shqiperi/ska-urdher-mbrojtjeje-per-nazime-vishen-mashtroi-se-kercenohej-cfare-tha-e-veja-e-fiqiri-muces-video/
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 04.04.2018
translated from southern azeri.
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 26.03.2016
Më ka shkaterruar jetën! E vraftë Zoti! E bëftë zoti copa”. Motra e Nazime Vishës, e martuar me vëllain e Fiqiri Muçës, i vrarë prej vajzes pasi i kishte kërkuar ...
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 26.07.2014
Tirane-Shkrimtari i madh Ismail Kadare ishte vetë iniciatori i letrës së hapur drejtuar Presidentit për të falur Nazime Vishën në dhjetor 2013. 18-vjeçarja u dënua ...
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 19.07.2014
MOSKVA MUSIQICILERI". STUDIYA "VIDADI MOSKVA" TEQDIM ETDIYI BU KANALDA SIZLERI BIR-BIRINDEN GOZEL VE RANGARENG MUSIQILER ...
 • СКАЧАТЬ MP4
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 19.02.2018
By Anthon Ikram Umit www.melbournefilms.com.
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 24.03.2018
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 15.08.2012
Vizitoni www.oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota.
 • СКАЧАТЬ MP4
 • СКАЧАТЬ MP4
‎Hot Women
  Популярные тэги
    Сейчас смотрят
    Пользователи

  У нас искали:


  Nazime Top 5 najpopularnijih crtaca u srbiji 2017 7632 Bloxburg 3 building my new home (roblox welcome to bloxburg) Andrew mundy Ödeme Adrian Alex wolf Ector Ë”¸ë°”ë³´ Akibat macem macem sama orang terkenal.. Aatir tyagi Orhun Pt.1 16.09.2012 16.08.2008 Ayurvedic tips A tornado destroyed my city caught on camera! *we could have died* | moe sargi Íœ¬ì„ Basketball vlog