Поиск видео

Hidhet

3:21
автор  дата 02.03.2013
 • 378445
 • 822
 • 81
 Проголосовало пользователей: 903
Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ https://www.facebook.com/fenixtirane
ЕЩЁ
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 29.07.2015
7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://www.7news.tring.tv https://www.facebook.com/Tringnews7 https://www.youtube.com/TringNews7 Kanali ...
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 20.06.2019
Shkodra është përfshirë nga trazirat këtë pasdite. Qytetarë të shumtë kanë dalë në protestë dhe është shënuar edhe përplasje me policinë. Forcat e rendit kanë ...
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 01.06.2018
Subscribe to "Deejay Rey Official" on Music Live Remix ▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭...
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 01.06.2018
Facebook : https://www.facebook.com/DeeJayReyOfficial/ YouTube : https://www.youtube.com/channel/UCESxKuQuKsGLS589piThdWQ Soundcloud ...
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 17.07.2014
Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ Spotify: https://smarturl.it/HidhetValljaSpotify iTunes: ...
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 10.06.2014
TIRANE - Një vajzë 23-vjeçare nga Fieri, është hedhur nga kati i 17 i "Sky Tower" në kryeqytet. 23-vjeçarja Iris Belba, e cila ka vendosur t'i japë fund jetës ...
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 08.11.2017
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Një 18 vjeçar nga fshati Qukës i Librazhdit i dha fund jetës duke u hedhur nga Ura e Bushtricës. Fatjon Feçi ...
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 11.02.2019
TIRANE-Një grua kërcënon me vetëflijim, pasi kundërshton ekzekutimin e vendimit nga Përmbarimi që kërkon ti marrë shtëpinë. Ajo ka hipur në ballkonin e katit ...
 • СКАЧАТЬ MP4
 • СКАЧАТЬ MP4
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 25.05.2015
DJ JOLDI FIER NR CEL: 0692408641 & 00355 692408641 FRIENDS https://www.facebook.com/dj.joldi LIKE https://www.facebook.com/DjJoldi.Profesional.
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 01.11.2015
http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Një 15 vjeçare ka mbajtur ne tension për afro 2 ore forcat e policisë ...
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 10.06.2014
TIRANE - Hidhet një e vajzë nga katet e larta të Sky Tower. A1 RERPOT mëson se bëhet fjalë për 23 vjeçare Iris Belba, e cila ka vendosur t'i japë fund jetës ...
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 10.02.2018
Per çdo kerkese dhe informacion na kontaktoni në adresat tona: email: mozaartfoto@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/dasma.juaj.77 Per te ...
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 24.07.2013
Hasime Daka - Hidhet Vallja, vallja e pare.
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 14.07.2015
TIRANË - Një 25-vjeçar me shtetësi gjermane, është vetëhedhur nga vinçi i një pallati në ndërtim pranë Parlamentit nga një distancë prej rreth 8 katesh lartësi ...
 • СКАЧАТЬ MP4
‎Hot Women
  Популярные тэги

    Сейчас смотрят

  У нас искали:


  Hidhet Bản tin tài chính kinh doanh vtv1 trưa ngày 6122013 Jacob collier don't you worry 'bout a thing cover Shoqërohet nga policia djali i kryetarit të pd së fier: mbajeni mend, do e keni personale me mua Montage Barbara boxer don't call me ma'am Vi festival folk 2017 en jarandilla de la vera (cáceres) Omg! popey is so much headache cos baby polly is so much active now, mother is headache Ejm Ms. debbie diamond can't take my eyes off you пñ€ð¸ñ…ð°ð½ мð¾ð¶ð½ð¾ Jesteå›my Pulse: a stomp odyssey trailer Cách gấp túi giấy đựng quà Poslastica Vemo music feat bisma karisma i won,t give up Talenat!) Lydia basa Us navy swcc tribute (don't tread on me)