Поиск видео

Dukagjin, policia bllokon mjetet e transportit: banorët: po na trajtojnë sikur të ishim serbë

HD
5:34
автор  дата 09.04.2018
 • 6673
 • 12
 • 4
 Проголосовало пользователей: 16
Banorët e zonës së Dukagjinit në Shkodër nuk lejohen të shkojnë në shtëpitë e tyre. Policia ka ngritur postblloqe dhe ka bllokuar mjetet e transportit ndërkohë që po kontrollon edhe çdo mjet të vogël duke iu kërkuar kartat e identitetit të gjithë pasagjerëve që udhëtojnë në këtë drejtim. Kontrolli bëhet i rreptë sikur në pikat doganore. Ndërkohë banorët thonë se po trajtohemi njësoj si policia e serbit. Ndër të tjera banorët thonë se shtetit nuk i mjaftojnë 6 muaj që na mbajnë rrugët e bllokuara nga bora, tani na bllokon edhe policia. Mes personave të bllokuar në rrugë ka edhe pleq e fëmijë. Po na trajtojnë si serb, rrimë 6 muaj të bllokuar e tani s’na lënë të shkojmë në shtëpi, po diskriminohemi.
ЕЩЁ
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 08.05.2018
STAR PLUS TV SHKODËR - LAJMI I FUNDIT NË KOHE REALE JU VJEN ME ANE TË NJË NJOFTIMI AUTOMATIK: SHKARKO TANI PROGRAMIN STAR PLUS ...
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 30.04.2018
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Drejtuesit e mjeteve të transportit publik në zonën e Dukagjinit protestuan para bashkisë së Shkodrës për të ...
 • СКАЧАТЬ MP4
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 02.04.2018
Publisher: OnAir Media Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: http://smarturl.it/RTKweb.
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 09.04.2018
STAR PLUS TV SHKODËR - LAJMI I FUNDIT NË KOHE REALE JU VJEN ME ANE TË NJË NJOFTIMI AUTOMATIK: SHKARKO TANI PROGRAMIN STAR PLUS ...
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 11.04.2018
Sërish nën terror banorët e zonës së Dukagjinit dhe të Shalës. Ata po përballen me vështirësitë në lëvizjen e tyre drejt Shkodrës për shkak të kontrolleve të ...
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 09.04.2018
Banorët e zonës së Dukagjinit në Shkodër nuk lejohen të shkojnë në shtëpitë e tyre. Policia ka ngritur postblloqe dhe ka bllokuar mjetet e transportit dhe ju ...
 • СКАЧАТЬ MP4
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 13.01.2019
Dëbora që ka rënë në javën e fundit ka bllokuar disa zona në veri dhe verilindje të vendit. Ndër zonat që kanë më shumë probleme është Dukagjini, i izoluar ...
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 30.04.2018
Shoferë të linjës së Dukagjinit kanë protestuar këtë të hënë përapara Bashkisë Shkodër. Ata kërcënojnë se nëse brenda një jave nuk do të ketë një projekt për ...
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 07.01.2017
Të jetosh në fshatrat e thella të zonës së Dukagjinit në Shkodër është një sfidë ndaj vetvetes. Prej 3-4 ditësh të dy rrugët ajo e Qafë Thores dhe mali Shoshit ...
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 25.01.2019
STAR PLUS TV SHKODËR - LAJMI I FUNDIT NË KOHE REALE JU VJEN ME ANE TË NJË NJOFTIMI AUTOMATIK: SHKARKO TANI PROGRAMIN STAR PLUS ...
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 11.04.2018
STAR PLUS TV SHKODËR - LAJMI I FUNDIT NË KOHE REALE JU VJEN ME ANE TË NJË NJOFTIMI AUTOMATIK: SHKARKO TANI PROGRAMIN STAR PLUS ...
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 24.11.2017
Per me shume video dhe lajme klikoni Balkanweb.com , faqja me e klikuar shqiptare...
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 10.04.2018
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Prej disa ditësh kush udhëton drejt Dukagjinit nga rruga e Prekalit, kalon përmes filtrit të Policisë së Shtetit.
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 13.01.2019
STAR PLUS TV SHKODËR - LAJMI I FUNDIT NË KOHE REALE JU VJEN ME ANE TË NJË NJOFTIMI AUTOMATIK: SHKARKO TANI PROGRAMIN STAR PLUS ...
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 30.04.2018
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Një grup drejtuesish të automjeteve të rrugës së Dukagjinit protestuan paraditen e sotme para bashkisë ...
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 15.01.2019
STAR PLUS TV SHKODËR - LAJMI I FUNDIT NË KOHE REALE JU VJEN ME ANE TË NJË NJOFTIMI AUTOMATIK: SHKARKO TANI PROGRAMIN STAR PLUS ...
 • СКАЧАТЬ MP4
‎Hot Women
  Популярные тэги

    Сейчас смотрят

  У нас искали:


  Dukagjin, policia bllokon mjetet e transportit: banorët: po na trajtojnë sikur të ishim serbë Hammettful *hiram luna (panteón rococo) la carencia Marko šintić vs michal fryt 9. ultimate fight challenge Venir Adopting a frostie neonate nerlie ksimerito at distroller world Rsn =h.l.m.= 7 truques novos do whatsapp que você deveria conhecer 2018!!! Замена термостата на wv гольф 3 Faculdade de minas faminas bh Армия сша и албании на учениях в германии, нато танки абрамс, бмп и вертолеты апач Attack on titan real escape game heads to 3 u.s. cities Neza sings Shakira kendini tutamadı muhteşem Tnt boys kinabog si whitney houston sa kanilang most applauded performance sa concert Охрип вечно (премьера) Ngủ Балет спартак Мотивация к спорту для девушек Создать