Поиск видео

National Television ALSAT M

23:35
 • 2092
 • 9
 • 5
 Проголосовало пользователей: 14
 • СКАЧАТЬ MP4
Kandidati për president i përkrahur nga blloku qeveritar, Stevo Pendarovski në konferencën për shtyp tha se është i kënaqur nga procesi i sotëm zgjedhor.
 • СКАЧАТЬ MP4
 • СКАЧАТЬ MP4
Pas vrasjes së tmerrshme ku humbën jetën një fëmijë tetëvjeçar dhe babai i tij, Prokuroria Publike punon në zbardhjen e rastit. Tani për tani, nuk dihen motivet ...
 • СКАЧАТЬ MP4
Stevo Pendarovski dhe Gordana Siljanovska pa humbur kohë janë vënë në gjah të votave shqiptare. Dy kandidatët të cilët do të garojnë në rrethin e dytë ...
 • СКАЧАТЬ MP4
 • СКАЧАТЬ MP4
 • СКАЧАТЬ MP4
Gjatë ditës dy ekipe të Alsat-it u përballën me ndalesa për të raportuar për rrjedhën e votimit në dy vendvotime në Veles dhe një në Komunën e Aerodromit.
 • СКАЧАТЬ MP4
Në bazë të rezultateve të KSHZ-së deri në orën 23:30, nga 3512 vendvotime në gjithsej 3404 vendvotime ose në përqindje 96,92 nga gjithsej 696 467 vota të ...
 • СКАЧАТЬ MP4
‎Hot Women
  Популярные тэги

    Сейчас смотрят

  У нас искали:


  National television alsat m Sgt B c 25 t ap, рудники, стандартный бой Vì sao thượng tá công an tỉnh thái bình bị bắt cuối cùng trong vụ nữ sinh lớp 9 Back to school 1nhung đồ dùng học tập mình tu làm Shakira feat. rihanna can't remember to forget you (remix) Odoamne: i couldn't believe that people listened to the transfer rumors of some random on reddit Phineas and ferb i really don't hate christmas Lệnh truy nã các đối tượng của cục cảnh sát truy nã ngày 1772015 Miley cyrus can't be tamed live bangerz tour @ allstate arena chicago Ung thư tư vấn của bác sĩ dư quang châu Vz Phi thanh vân bịt mắt chồng, tự lái xe chở ông xã đến "nơi bất ngờ" Gte Третья Ramona if i ain't got you (cover) @ studio inregistrari ploiesti Bass tab jazz arrangement don't get around much anymore chord melody Hướng dẫn lắp đặt vòi sen tắm nóng lạnh tại nhà Lacs du connemara kids united lyric Me singing you can't hide!