Поиск видео

17.02.2008

HD
27:18
автор  дата 16.02.2014
 • 31265
 • 120
 • 12
 Проголосовало пользователей: 132
Festa e shqiptareve neper rruget e Frankfurtit, disa minuta pas shpalljes te pavarsis te Kosoves me 17.02.2008 dhe poashtu festa e organizuar pas nje jave ne Frankfurt me daten 24.02.2008 me rastin e pavaresis. Ky emision u emitue ne RTK ne kuader ze emisioneve "Zeri Yne" Gazetar Mon Beqiri Realizimi dhe autor Besfort Hasanaj Chibis Ndihme kameramani Ramiz Gashi
ЕЩЁ
 • СКАЧАТЬ MP4
 • СКАЧАТЬ MP4
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 18.02.2017
Me falni per problemin e muzikes,po esht muzika e vjedhur nga dikush e e kan nal. Credit: https://youtu.be/Sb2j4tMyDrA.
 • СКАЧАТЬ MP4
Телевикторина "Один против всех" - всемирно известная телевикторина, которая выходит более, чем в 30 странах...
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 18.02.2008
popstar lida 17.02.2008 Evlerinin önü boyalı direk.
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 22.10.2008
KOSOVA INDEPENDENT 17.02.2008.
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 21.03.2008
Pavarsia ne Stuttgart 17.02.2008.
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 17.02.2008
Pavarsia me 17.2.08 ja uroj kejtve diten e pavarsis me gjith zemer Rrnoft Shqiptarija.
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 17.02.2011
Manifestim diten e pavarsise se Kosoves ne sheshin e pavaresise ne Kercove (Maqedoni) 17.02.2008 Kercova, kercov, pavarsia, prishtina, shkupi, tetova, ...
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 17.02.2008
Solo Konzi-unvergesslicher Tag!
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 16.07.2010
Pavarsia e KOSOVES ( 17.02.2008 )
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 17.02.2012
Pavarsia e Kosovës me 17.02.2008 ne Prishtinë.
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 17.02.2012
Happy Birthday Kosova 17.02.2008 - 17.02.2012.
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 12.01.2010
Kosova Indepedent ! Newborn !
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 25.09.2018
Në biseda me emigrantët, shumë prej tyre janë shprehur se këtë ditë do të donin të ishin edhe ata në Kosovë, duke shtuar ndërkaq se me mendje e zemër janë ...
 • СКАЧАТЬ MP4
‎Hot Women
  Популярные тэги

    Сейчас смотрят

  У нас искали:


  Mazl 17.02.2008 07.09.2017 поліція vs мирна акція аес Муж 1$ harp vs 1000$ harp 03 soom t 박재범이 무대에 난입한 관객을 대처하는 방법 022a mela shekhan dvd 01 Top 10 most overrated anime Mtolo 1 le petit monde de don camillo How to make a cute floral motif crocheted diy crafts tutorial guidecentral Nomas 04.8.2017. 08 oupa cerco a música é Haram Dj bangla new song 2018 | children dance hit show Lohet vireak jun, in, part 3 Surprise!! Kaccabravo